Pom team

Ons team bestaat uit 12 ervaren werknemers. Veelal met een paramedische of technische achtergrond (ergotherapie, bewegingstechologie en adaptatietechniek). Omdat wij in een klein team werken zijn wij makkelijk aanspreekbaar en zijn de lijntjes kort. Dit wordt door veel klanten als zeer aangenaam ervaren.

Onze werknemers zijn:

Hans Phiferons
Directeur
info@pomrevalidatietechniek.nl
024-3659550
Han Bouwhuis
Adviseur verkoop
h.bouwhuis@pomrevalidatietechniek.nl
024-3659550
Sanne Duifhuizen
Technisch adviseur & Adm. medewerker
s.duifhuizen@pomrevalidatietechniek.nl
024-3659550
Hans Lamers
Technisch adviseur & Teamleider
h.lamers@pomrevalidatietechniek.nl
024-3659550
Caroline van der Horst
Technisch adviseur
c.vanderhorst@pomrevalidatietechniek.nl
024-3659550
Vera Verpoort
Technisch adviseur
v.verpoort@pomrevalidatietechniek.nl
024-3659550
Martine van der Leegte
Technisch adviseur
m.vanderleegte@pomrevalidatietechniek.nl
024-3659550
Bart Pijpers
Technisch adviseur
b.pijpers@pomrevalidatietechniek.nl
024-3659550
Hans Gerbrands
Revalidatietechnicus
h.gerbrands@pomrevalidatietechniek.nl
024-3659550
Ferry de Ridder
Revalidatietechnicus
f.deridder@pomrevalidatietechniek.nl
024-3659550
Tobias de Swart
Revalidatietechnicus & 3D Printing
t.deswart@pomrevalidatietechniek.nl
024-3659550
Tanja Phiferons
Administratief medewerker
t.phiferons@pomrevalidatietechniek.nl
024-3659550
Contact

Maak vrijblijvend een afspraak met onze adviseurs:

Telefoonnummer: 024-3659550
E-mail: info@pomrevalidatietechniek.nl
Of via het contactformulier

Sint Maartenskliniek, route nr. 16
Hengstdal 3, 6574 NA Ubbergen (bij Nijmegen).
Geopend maandag t/m vrijdag 8.00 – 17.00 uur